Hizmet Sözleşmesi

1-)Tspanel.net müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir.

2-)Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra Tspanel.net'e bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. Tspanel.net müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri Tspanel.net'e hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.

3-)Tspanel.net müşterinin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından veya banka hesabından peşin tahsilatını takiben, müşterinin servislerini kullanıma açar ve müşteriyi bilgilendirir.

4-)Ödeme yapıldıktan sonra müşteri siparişini verip ödemesini tamamlandıktan minimum 30 dakika maksimum 24 saat içinde ürün teslimatı yapma hakkı bulunmaktadır.

5-)Ödeme Sorunu: Müşteri fatura tarihinin bitmesinin ardından ödeme yapmaması halinde veya geçerli bir bildirim yapılmaması halinde tek taraflı hizmet durdurulur.

6-)Bildirimler: Tspanel.net servis ücretlerini , müşteriye sözleşme anında yazılı doküman, web sayfası veya e-posta yolu ile bildirmektedir. Tspanel.net her türlü servis ücretlendirmesi ile ilgili düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Servis ücretlerinde gelecekte meydana gelebilecek değişiklikler , Tspanel.net web sitesi ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşterinin Tspanel.net servislerini kullanmaya devam etmesi, yürürlükteki sözleşme şartlarını ve geçerli ücret tarifesi üzerinden ödeme yapmayı kabul ettiğini belirtir.

7-)Tspanel.net müşterinin kredi kartı , banka havalesi hesabından tahsilat gerçekleştirilememesi durumunda, müşterinin ilgili servislerini askıya alma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

8-)Tspanel.net müşteriye 3 işgünü önceden yazılı bildirim yaparak, bu sözleşmeyi sebep göstermeden sonlandırabilir.

9-)Müşteri, bu sözleşmeyi onaylayarak, yürürlükteki "Tspanel.net Servis Kullanım Şartları’nı kabul etmiştir. "Tspanel.net Servis Kullanım Şartları’nın geçerli hali , Tspanel.net'in hizmet-sozlesmesi.php web adresinde yayınlanmaktadır.

10-)Müşterinin online başvurusu esnasında onayladığı bu sözleşmede zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, www.tspanel.net adresine sahip web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşteri, Tspanel.net servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

11-)Müşteri'nin Tspanel.net'in web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.

12-)Tspanel.net’in admin kullanıcısı olarak belirtilen kişilerin müşterilerinin sistem üzerinde Tspanel , Botpanel , Müzikpanel satın alma gibi bir işlem gerçekleştirme durumu yoktur. Bu durum fark edildiği halde kullanıcıya geri ödeme sağlanır ve hesabı askıya alınır.

Facebook'da Biz