İade Sözleşmesi

Not:Geri İade yapacak müşterinin Tspanel.net yetkililerine bildirmesi ve iade olacak bilgileri vermesi dahilinde 1 hafta içinde geri iade tamamlancaktır.

Not2:Hizmet iptali söz konusu olduğunda kullanılan tutar hesaplanır ve kesinti yapılarak krediye eklenir eğer müşteri geri iade istiyorsa %25 kesinti yapılarak Banka Hesabı ile gönderilir.

1-)Geri iade kapsamına girecek kişilerin Tspanel.net yetkilileri tarafından bu iade için kabul edilmeleri.

2-)Geri iade için alınmış olan hizmetin firma yetkilileri tarafından hatalı işlem yapılması (Verilerin silinmesi, yanlış işlem yapılması vs.)

3-)Kişiye , kuruma küfür ve argo içerikli kelimeler kullanıldığında Tspanel.net olarak ürün sonlandırma hakkına sahibiz ve ürün geri iadesi yapılması talep dahi edilemez.

4-)Geri iade kapsamına giren müşteriler kesilen %KDV tutarını ve kullanılan hizmet gününü, ödedikleri faturadan düşerek kalan ödemeyi alabilirler.

5-)Geri iade müşterinin sağlıklı bir gerekçe göstermeleri ve firma yetkilileri tarafından kabul edilmesi ile işleme sokulur.

6-)Mobil ödeme ile yapılan alışverişlerde hangi nedenle olursa olsun geri iade yapılmamaktadır. Mobil ödeme için aracı bir firma kullanılmaktadır ve bu firmadan geri iade almak mümkün değildir.

7-)Kredi tutarı eklendiyse ve ürün satın alınmadıysa geri ödemede %25 komisyon kesilerek geri ödeme yapılabilmektedir.

8-)Yanlışlıkla yüklenen bakiyelerin geri iadesi yoktur.(Sanal sunucunuz olmadığı durumda hizmet satın almak , Ts3 satın almak , vb ...)

Facebook'da Biz